Ako vzniklo Psíčkovo

Pes nie je len domácim miláčikom, ale členom našej rodiny, tak prečo riskovať jeho zdravie vystavením neznámym prísadám v doplnkoch, hračkách alebo krmivách vyrobeným v Číne? Chceme pre nich, tak ako aj pre seba, len to najlepšie. Na Slovensku máme mnoho šikovných psíčkarov, ktorí s láskou vyrábajú kvalitné produkty pre štvornohých vrtichvostov. 

 

Keď sme pre našich psov Zaru a Lorana hľadali tie najlepšie krmivá a pekné kvalitné príslušenstvo vyrobené na Slovensku, našli sme množstvo šikovných dizajnérov a remeselníkov s úžasnými produktami. Máme len dvoch psov, no v potenciálnom nákupnom košiku sme mali toľko položiek, ako keby sme vlastnili celý útulok. Bolo veľmi ťažké si vybrať. Vtedy nám prišla myšlienka, že nemusíme všetky produkty sami vlastniť, ale potešíme sa aj vtedy, keď ich uvidíme v parku na iných psoch.

 

A tak sa zrodilo Psíčkovo. Platforma združujúca Slovenských výrobcov kvalitných ručne-robených doplnkov, príslušenstva a krmív pre psov. Spoločne tak podporíme slovenské remeslo a vytvoríme komunitu psíčkarov s vyberaným vkusom. 

Vážime si

Pins

Lokálnosť

Poctivé slovenské produkty z dielní šikovných malých výrobcov 

Sewing Machine

Remeslo

Ručne robené originálne kúsky, ktoré prelínajú tradíciu s modernosťou

Safety Pin

Kvalita

Spojenie prvotriednych materiálov a kvalitného prevedenia  

Poznáte produkt pre psíkov vyrobený na Slovensku, ktorý máte radi

a nevidíte ho tu?

Dajte nám vedieť!